Agencja Pracy

Agencja Pracy Czaplinek tel: 533 024 116

Poradnik Klienta

Leasing pracowników
Oferujemy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na wyznaczony czas. Stanowi wówczas droga o wiele tańsza i wartościowsza od tradycyjnego zatrudnienia, jeżeli Twoja firma spodziewa się lub doświadcza zwiększonego popytu na swoje wyroby.

Agencja Pracy Czaplinek tel: 533 024 116

Pracowników pozyskanych na prawdzie leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, kiedy w sukcesie każdego różnego sposobu zatrudnienia. Dalej będą to oni byliśmy obowiązek terminowo przedstawiać się w korporacji, rzetelnie wykonywać zlecone im zadania, a i bezwzględnie słuchać Twoich poleceń jako przełożonego. Ty z zmiany oszczędzisz sobie pieniędzy oraz czasu, ponieważ wszelkie formalności związane spośród ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na terenie polskiego kraju używa na siebie nasza agencja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając kobietę z zagranicy na prawdzie leasingu. Stanowi aktualne w całości prawa i wspaniała forma zatrudnienia pracownika. Pozwala Ci ona na utrzymanie dodatkowego personelu na konkretnie określony czas, a następnie, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia powrócisz do codziennej wielkości swojej nazwy.

Oferujemy pracowników dobrych do wykonywania bardzo wielu innych zadań, tak powiązanych z aktywnością fizyczną, jak i wewnętrzną. Współpracują z nami osoby chcące zatrudnić się w branżach także takich, jak motoryzacja czy mechanika, jak i medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Czaplinek tel: 533 024 116

Które są zatem zalety leasingu pracowników oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na ostatnią możliwość, szukając zatrudnionego na konkretny czas?

Przede każdym, zmniejszasz koszty związane z zatrudnieniem danej jednostki. Nie wymagasz martwić się formalnościami, lub nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – opowiemy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, i ty po prostu wybierzesz najbardziej pasującą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że człowieka na prawdzie leasingu znajdziesz z nami już w pewien dzień, już po otrzymaniu dokumenty z zakresami kandydatów.

Po drugie, możesz dobrze zobaczyć to, które wymagania planujesz a jakich kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o określone stanowisko. Niestety będziesz potrzebował spełniać rekrutacji „na ślepo” i w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz niezwykle precyzyjnie sformułować nasze oczekiwania, i my odpowiadamy, że a tak znajdziemy dla Twojej firmy odpowiedniego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że pracownik, którego zatrudniłeś nie sprawdza się, lub potrzebny Ci ktoś o większych wiedzach, możesz w jakimś momencie oddać się do nas o jego zmianę. Nie spłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie działał żaden okres wypowiedzenia. To my dopełnimy wszystkich formalności, a i zaproponujemy Ci drugiego zatrudnionego na pole zwolnionej osoby. Z nowej natomiast strony, jeśli pracownik okaże się dobrze sprawdzać się w Twoim systemie oraz będziesz dumny spośród jego pozycji, zaoferujemy Ci możliwość zatrudnienia go na szeroki etat. Pozwala Ci więc otrzymać od razu sprawdzoną i taką kobietę do rzeczy, bez konieczności otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania kogoś na etap próbny.
Agencja Pracy Czaplinek tel: 533 024 116

Miej także, że wszelkich weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawd jego właściwości dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ci go jak kandydata. Podejmując zgodę z którymkolwiek z bliskich pracowników przekonywali się, czy informacje zamknięte w jego CV są na pewno poprawne – bez tego jego zgodność z nami byłaby zła. Zatrudniając swego człowieka w całości leasingu zyskasz więc pewność, że tak współpracujesz z głową znającą się na sytuacji.

Agencja Pracy Czaplinek tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza ścianie w całości leasingu to a tak dobry pomysł na tymczasowe zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko przenosi się w całości legalnie, i Ty możesz zajmować się efektami pracy drugiej kobiety w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – i miej: zawsze masz okazję zatrudnić odpowiedniego zatrudnionego na stałe. Nie wyglądaj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Czaplinek tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments